Beckham og prins Harry festede med skønhed

Sådan en tur var Beckham, der er far til fire, også på fredag aften, hvor han og den engelske prins Harry festede sammen på en eksklusiv natklub i London. Det skriver hjemmesiden celebrity-gossip.net.

Sammen med Katherine Jenkins, en smuk 31-årig operasanger, der er kendt som veninde af familien Beckham, trodsede de to kendte herrer den britiske vinterkulde og gav den gas på den eksklusive Arts Club i London.

Først omkring klokken 03.00 var det blevet sengetid for det eksklusive selskab, som forlod festen ad bagdøren.

Tidligere fredag deltog 36-årige David Beckham i tv-showet The Jonathan Ross Show, hvor han blandt andet fortalte, at han og Victoria Beckham sagtens kunne overveje at udbygge familien yderligere.

- Vi skal måske have et enkelt eller to børn mere. Vi tænker ikke på det lige nu, men hvis det sker, så er det dejligt.

- Vi nyder børnene, som det er nu. Men det er altid en tanke værd. Og måske fortsætter vi, sagde Beckham i tv-udsendelsen.

Til daglig bor fodboldstjernen i amerikanske Los Angeles sammen med sin kone Victoria Beckham, der var med i Spice Girls, og deres fire børn Brooklyn, Romeo, Cruz og Harper.

Til daglig passer den tidligere engelske landsholdsspiller sin karriere i fodboldklubben LA Galaxy. Beckham har tidligere sagt, at han sagtens kunne forestille sig at blive i Los Angeles, da familien stortrives byen.

/ritzau/

Fodbold- og modeikonet David Beckham er kendt for sine vilde byture med en lang række kendte mandlige kammerater.

Offentliggjort Sidst opdateret