Det bekræfter Kim Kardashian overfor E! Online.
- Jeg vil vise mit liv. Hvis vi sidder og spiser middag, og han dukker op, så er det jo ikke sådan, at vi slukker for kameraerne, siger Kim Kardashian.
- Jeg har dog ikke tænkt mig, at vi skal ligge i boblebadet og drikke champagne eller afprøve sexgynger som Khloé og Lamar. Sådan bliver det ikke. Det beder jeg til, at det ikke gør, siger Kim Kardashian med henvisning til sin søster og dennes mand.
Samtidig giver hun måske også svaret på, hvorfor hende og Kanye West går så stille med dørene og endnu ikke har bekræftet, at de er kærester.
For mens der både spekuleres i, at det kan være for opmærksomhedens skyld - og for at skaffe seere til realityshowet - eller fordi hendes skilsmisse med basketballspilleren Kris Humphries endnu ikke er gået igennem, så er der ifølge Kim Kardashian en helt anden årsag.
- Jeg er lidt mere forsigtig med mit hjerte.
- Jeg har vist for meget af mig selv i fortiden. Man bliver flov over at have delt det her store bryllup, som jeg ville have haft, uanset om kameraerne havde været der eller ej. Så jeg tror bare, at man bliver lidt mere påpasselig, siger Kim Kardashian.
/ritzau/
Seneste artikler
Bent gør det ikke for priserne, men fik én alligevel
Guide til aktiviteter i efterårsferien
Omfattende strømafbrydelse ramte dele af Falster
Antallet af hjemløse stiger markant på Lolland
Løb efterårsferien ind med sørgebind
Mest læste artikler
Brand i sukkerfabrik
Tom bil på Farøbroen: Eftersøgning fortsætter mandag
Fundet livløs i rabatten: Cyklist fløjet til Rigshospitalet
Stjal 450.000 fra gymnastikfolk og tipsklub
Truede med at skyde bekendt: Fandt våben hos kvinde