Superstjerne afviser babyrygter
Johnny Depps forestående ægteskab med skuespilleren Amber Heard har intet med babyer at gøre.
Det slår skuespilleren nu fast under et interview med "Today Show", som blev vist fredag. Det skriver Toronto Sun.
Da skuespilleren blev spurgt, om parret venter sig, svarede han følgende:
- Venter hvad? Et barn? Gode gud, hvad tror du jeg er for et menneske? Nej, nej, slet ikke. Det er ikke et lyn-ægteskab på den måde, sagde han under interviewet.
Depp er flere gange blevet set med en forlovelsesring på sin venstre ringfinger, siden han friede til Heard. Han forklarede sin beslutning om at bære ringen på venstre finger, som det ellers er normalt for den kvindelige del af forlovelsen i et interview med David Letterman.
- Jeg har en kvindelig forlovelsesring. Ja, den var for stor til min kæresten, så hun har den anden på, sagde han under sit besøg i "The Late Show" og fortsatte:
- Jeg tror folk er for bange for at kommentere på, hvorfor en fuldvoksen mand går rundt med en dames forlovelsesring, sagde han til David Letterman.
Newspaq
Seneste artikler
Vil du have indflydelse på de nye skoledistrikter? Her er fristen
Lokale vil have havbrug væk: – Vi bader i fedtemøg
Fejø manglede en læge – så kom der to
Føler de bliver druknet: Først var der ingen bilag – så kom der 16
Tyve fældet, da vildmarksbad selv slog alarm
Mest læste artikler
Brand i sukkerfabrik
Tom bil på Farøbroen: Eftersøgning fortsætter mandag
Fundet livløs i rabatten: Cyklist fløjet til Rigshospitalet
Stjal 450.000 fra gymnastikfolk og tipsklub
Truede med at skyde bekendt: Fandt våben hos kvinde